قابلیت Voice Chat تلگرام را چطور فعال کنیم؟

قابلیت Voice Chat تلگرام را چطور فعال کنیم؟

قابلیت Voice Chat تلگرام را چطور فعال کنیم؟

تلگرام یک پیام رسان اجتماعی با امکانات بی‌نظیر است که مورد توجه خیلی از افراد قرار گرفته است. یکی از امکانات این پیام رسان جذاب تلگرام قابلیت Voice Chat تلگرام است. این قابلیت آنقدر جذاب است که مورد استقبال عده زیادی قرار گرفته است. شاید افرادی این ویژگی را با ویس تلگرام اشتباه بگیرند اما باید بدانید که کاملا متفاوت هستند. در این مقاله از چوبین ، نحوه فعال سازی قابلیت گفتگوی صوتی تلگرام را به صورت کامل توضیح خوهیم داد.

<yoastmark class=

قابلیت Voice Chat تلگرام چیست؟

قابلیت ویس چت در تلگرام به کاربران این امکان را می‌دهد که با یکدیگر به صورت صوتی گفتگو کنند. در این قابلیت، تعداد بیشتری کاربر می‌توانند به صورت همزمان در یک چت صوتی شرکت کنند. برای استفاده از قابلیت Voice Chat در تلگرام، کاربران باید ابتدا به یک گروه در تلگرام وارد شوند. سپس با استفاده از دکمه “Voice Chat” در بالای گروه، می‌توانند به گفتگوی صوتی بپیوندند و با دوستان و اعضای دیگر گروه، به صورت صوتی گفتگو کنند.

این قابلیت، به کاربران این امکان را می‌دهد که در مواقعی که نمی‌توانند از چت متنی استفاده کنند، به صورت صوتی با دوستان و اعضای گروه خود گفتگو کنند. این قابلیت به خصوص برای کاربرانی که به دلیل مشکلات جسمی نمی‌توانند از چت متنی استفاده کنند، بسیار مفید است. قابلیت گفتگوی صوتی در تلگرام، همچنین به کاربران این امکان را می‌دهد که در مواقعی که می‌خواهند یک موضوع خاص را با دوستان خود به صورت گروهی بحث کنند، به راحتی بتوانند از این قابلیت استفاده کنند.

مطالب بیشتر:
آموزش کامل ساخت عکس پازلی اینستاگرام

با استفاده از قابلیت Voice Chat، کاربران می‌توانند به صورت زنده و صوتی با دوستان خود گفتگو کنند. این قابلیت می‌تواند برای برگزاری جلسات آنلاین، کلاس‌های آموزشی آنلاین، برگزاری جلسات کاری و… بسیار مفید باشد. قابلیت Voice Chat در تلگرام، همچنین دارای امکاناتی مانند قابلیت ضبط و نوشتن یادداشت‌های صوتی، قابلیت جلو و عقب کردن صحبت‌ها و… می‌باشد. این قابلیت باعث می‌شود که کاربران بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند و از گفتگوی صوتی در تلگرام لذت ببرند.

نحوه فعال سازی ویس چت تلگرام

<yoastmark class=

قبل از هر چیز باید بدانید که فقط ادمین های گروه‌ها می‌توانند قابلیت گفتگوی صوتی چت تلگرام را فعال نمایند.

  1. ابتدا وارد گروه خود شوید.
  2. بر روی اسم گروه بزنید.
  3. سپس روی سه نقطه کنار اسم گروه خود بزنید تا گزینه‌هایی باز شود.
  4. این قابلیت با زدن بر روی گزینه « Start voice chat » به راحتی فعال خواهد شد.
  5. بعد از زدن این گزینه، با سوال آیا مطمئن هستید که می‌خواهید ویس چت تلگرام را فعال کنید؟ روبه رو خواهید شد. اگر قصد فعال کردن ویس چت تلگرام را دارید بر روی گزینه « START » کلیک نمایید.
  6. حالا Voice chat تلگرام برای اعضای گروه فعال شد.

فعال کردن قابلیت  Voice chat تلگرام برای اعضای گروه

<yoastmark class=

بعد از فعال کردن قابلیت ویس چت تلگرام برای اعضای گروه به محض ورود به کانال تلگرامی با صفحه کوچکی در بالای گروه مواجه خواهند شد.

  1. بر روی گزینه« Join » بزنید و وارد ویس چت تلگرام شوید.
  2. برای فعال سازی میکروفن خود بر روی گزینه « Unmute » بزنید تا رنگ میکروفن از آبی به سبز تغییر کند؛ یا می‌توانید اینکه آیکن آبی رنگ میکروفن را نگه دارید و صحبت کنید!
  3. نوار کوچک بالای صفحه به شما می‌گوید که چند نفر و چه کسانی در Voice chat تلگرام گروه شما حضور دارند و چه کسانی در حال صحبت می‌باشند.

نتیجه گیری

در این متن به صورت کامل به موضوع قابلیت Voice Chat تلگرام پرداختیم. شما می‌توانید به راحتی با کمک متن بالا آن را فعال نمایید و از این قابلیت استفاده کنید.

https://choobinggroup.ir/product/%d8%b1%d8%a8%d8%a7%d8%aa-%d8%aa%d9%84%da%af%d8%b1%d8%a7%d9% 85-%d8%a8%d8%a7-%d8%b3%db%8c-%d8%b4%d8%a7%d8%b1%d9%be/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *