همه چیز درباره‌ی نات کوین

همه چیز درباره‌ی نات کوین – بازی کن و توکن جایزه بگیر

همه چیز درباره‌ی نات کوین – بازی کن و توکن جایزه بگیر

امتیاز «Notcoin» طی هفت روز در google trends از ۶ به ۱۰۰ رسید. یک بات تلگرام برای استخراج کوین مجازی که بیشتر از ۴ میلیون بازیکن در یک هفته جذب کرده است. بازی نات کوین تلگرام نوعی بازی در بستر TON است که به صورت بات در تلگرام وجود دارد. با انجام این بازی ساده، کاربران می‌توانند کوین‌ مجازی استخراج کنند. تا این لحظه پروژه فاقد توکن است. به دست آوردن هر کوین فقط نوعی امتیاز درون بازی است. در این مطلب از چوبین همه چیز همه چیز درباره‌ی نات کوین را به شما آموزش میدهیم.

شکل‌گیری بازی نات کوین در تلگرام

همه چیز درباره notcoin
همه چیز درباره notcoin
 • صفحه Notcoin در X نوامبر ۲۰۲۳ ثبت و نسخه عمومی برنامه بازی ۱ ژانویه ارائه شد.
 • توسعه دهندگان پس از راه اندازی حدود ۱۵۰ هزار کاربر فعال را گزارش کردند. از ۸ ژانویه تعداد اکانت‌های فعال روزانه از ۱.۵ میلیون نفر گذشت و تعداد کل بازیکنان از ۴ میلیون فراتر رفت.
 • با این حال، چیزی بیشتر از آن وجود دارد. موفقیت پروژه به انتظارات airdrop و اینکه چقدر این اپلیکیشن برای جامعه تلگرام آسان است بستگی دارد.
 • این احتمال وجود دارد که نام Notcoin تحت تأثیر تاکتیک‌های بازاریابی ANALOS و پروژه‌های مشابه باشد. زیرا علامت NOT برعکس نام بلاک چین TON است. موفقیت توکن‌های میم نیز توجه را به این روند جلب می کند.
مطالب بیشتر:
آموزش ساخت ربات تلگرام با php
همه چیز درباره notcoin
همه چیز درباره notcoin

چطور نات کوین (notcoin) به دست بیاوریم؟

با ضربه زدن بر روی نسخه‌ی موبایل اپلیکیشن تلگرام، کاربران می‌توانند به صورت رایگان کوین Notcoin به دست بیاورند. برای به دست آوردن نات کوین مراحل زیر را انجام دهید:

 • ربات تلگرام Notcoin را باز کنید.
 • از منوی اصلی روی “Let’s Go” کلیک کنید.
 • با کلیک روی هر قسمت از صفحه، نات کوین به دست می‌آورید.
همه چیز درباره notcoin
همه چیز درباره notcoin

برای هر ضربه، کاربر با دریافت یک کوین، یک واحد انرژی مصرف می‌کند. برخی از بازیکنان بر این باورند که در آینده، می‌توانند با جمع‌آوری امتیازهای «ماین‌شده»، ایردراپ توکن‌ها را در بلاک‌چین TON دریافت کنند.

راه‌های بیشتر به دست آوردن نات کوین (Notcoin)

علاوه بر مکانیک‌های استاندارد بازی، به کاربران چندین بوستر (Booster) برای افزایش کارایی استخراج Notcoin ارائه می‌شود:

 • تجدید انرژی و حالت توربو
 • چند ضربه ای
 • tap-bot برای پرورش خودکار کوین
 • ماموریت ها و دستاوردهای درون بازی.
همه چیز درباره notcoin
همه چیز درباره notcoin

برای هر کاربر دعوت شده و پیشرفت آنها در بازی، جوایز اضافی در نظر گرفته شده است. ریفرال‌ و دعوت از دوستان می‌تواند روشی مفید برای افزایش دریافت نات کوین و سود بیشتر از این بازی باشد.

مطالب بیشتر:
کدهای مخفی گوشی

ساخت تیم در notcoin

تیم‌ها (Squads) در نات کوین جوامعی از استخراج کنندگان Notcoin هستند که پاداش‌های اضافی را به اعضای خود ارائه می‌دهند. هر بازیکن با به دست آوردن کوین به رتبه‌بندی جامعه کمک می‌کند. تیم‌ها، کانال‌ها یا چت‌های عمومی تلگرام هستند که کاربران می‌توانند با ارسال یک پیام با لینک ویژه به چت یا کانال مربوطه به آنها ملحق شوند. بازیکنان می‌توانند تیم خود را ایجاد کنند و هر عضوی که به آن ملحق شود به عنوان ارجاع دهنده سازنده در نظر گرفته می‌شود و جوایز مربوطه را دریافت می‌کند. این باعث می‌شود که ایجاد یک تیم موثرترین راه اینفلوئنسرها برای کسب کوین‌های نات کوین درون بازی باشد.

همه چیز درباره notcoin
همه چیز درباره notcoin

سؤال‌های متداول درباره‌ی بات تلگرام نات کوین

نحوه خرید توکن‌های Notcoin چگونه است؟

در حال حاضر، توکن Notcoin هنوز برای خرید در دسترس نیست. هیچ قرارداد هوشمند، فهرست یا استخر نقدینگی مرتبط برای این دارایی وجود ندارد. در نتیجه، کاربران در حال حاضر قادر به خرید توکن نیستند. تراکنش‌های قبل از راه‌اندازی شامل NOT یا مشابه‌های آن مانند خرید، قرعه‌کشی یا هدایا تقلبی هستند.

آیا Notcoin یک کلاهبرداری است؟

هنوز اطلاعات دقیقی در این مورد در دسترس نیست. Notcoin با شعار «احتمالا هیچ چیز» به توسعه دهندگان اجازه می‌دهد تا در هر زمان فعالیت‌های بعدی را بدون هیچ عواقبی رها کنند. با وجود این، Notcoin پایگاه گسترده‌ای از میلیون‌ها کاربر فعال دارد. صفحه رسمی X آن بیش از ۱۰۰هزار دنبال کننده دارد و از حمایت فعال اینفلوئنسرهای مختلف برخوردار است.

تیم پروژه Open Builders بخشی از Tonstarter است و ۱.۵ میلیون دلار سرمایه گذاری از Gate، DWF Labs، Kingsway Capital و دیگران جمع آوری کرده است. این تیم ترکیب خود را فاش نمی‌کند.

مطالب بیشتر:
سورس ربات تلگرام

چه چیزی در ازای سکه پس از لیست داده می شود و از کجا می توان آن را تهیه کرد؟

تیم Notcoin هیچ جزئیاتی ارائه نکرده است. با این حال، نماینده پروژه تأیید کرد که این توکن قرار است در چند ماه آینده راه اندازی شود. پس از راه اندازی رسمی و فهرست شدن در پلتفرم‌های معاملاتی، احتمالاً سکه های Notcoin دریافتی از طریق تلگرام به توکن تبدیل می‌شوند. مکانیسم و نرخ ارز در حال حاضر ناشناخته است. صرافی‌های متمرکز و غیرمتمرکز، که توسط شبکه TON پشتیبانی می‌شوند، می‌توانند به عنوان پلتفرمهایی برای فهرست‌بندی استفاده شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *