کنترل گوشی اندرویدی از روی چهره

آموزش کامل کنترل گوشی اندرویدی با چهره | ویرایش جدید |

آموزش کامل کنترل گوشی اندرویدی با چهره

گوگل در هفته ای که گذشت نسخه بتا جدید برنامه Accessibility Suite اندروید را منتشر کرد که یکی از جالبترین روشهای کنترلی را که مدتهاست منتظر آن بودیم ، اضافه می کند. این شامل یک گزینه جدید با عنوان سوییچ های دوربین یا Camera Switches در قسمت Switch Access است که می تواند با استفاده از دوربین داخلی دستگاه، پشتیبانی از حرکات چهره را اضافه می کند. تا آخر این مطلب با آموزش کامل کنترل گوشی اندرویدی با چهره همراه تیم چوبین باشید.

دانلود نرم افزار حرفه ای کنترل گوشی دیگران از راه دور

کنترل گوشی اندرویدی با چهره

همان طور که مشاهده می کنید ، در تنظیمات این ویژگی، استفاده از گزینه two switches توصیه شده است و سپس می توانید از بین linear scanning ( اسکن خطی )، row-column scanning ( اسکن سطر-ستون ) و group selection ( انتخاب گروهی ) یکی را انتخاب کنید هر چند که گزینه اول به صورت پیش فرض انتخاب شده است.

کنترل گوشی اندروی از روی چهره

پس از این تنظیمات، تنها چیزی که باقی می ماند این است که برخی از حرکات خود را سفارشی کنید. تعیین حرکات تنها چند مرحله طول می کشد و می توانید پس از فعال شدن دوربین، همه تنظیمات حالت چهره خود را مشاهده کنید. هنگامی که علامت صورت آبی در نوار وضعیت ظاهر می شود، خواهید فهمید که ویژگی Switch Access فعال شده است.  کنترل گوشی با چهره

مطالب بیشتر:
چگونه بفهمیم چه کسانی ما را در اینستاگرام آنفالو کرده‌اند؟

کنترل گوشی اندروی از روی چهره

همچنین شما می توانید هر یک از ژست ها را سفارشی سازی و تنظیم دقیق کنید. و اجازه می دهد تا حرکات بزرگتر یا کوچکتر قبل از تشخیص، و همچنین مدت زمان دقیق مشخص شود. همچنین می توانید اقدامات خود را از ناحیه آزمایش تغییر داد و حرکات بیشتری در مقایسه با فضای راه اندازی پیش فرض انجام داد.

کنترل گوشی اندروی از روی چهره

مطالب بیشتر:
آموزش تصویری تار کردن پس زمینه ویدیو با برنامه اینشات

همانطور که در GIF زیر مشاهده می کنید، این ویژگی به خوبی کار می کند. پس از بالا بردن ابرو روی “صفحه اصلی” و لبخند روی “تنظیمات سریع”، هر دو در عمل سریع و پاسخگو بودند. نوار آبی در کنار صفحه دقیقاً نشان می دهد که چقدر طول می کشد تا هر عبارت را قبل از به کار انداختن فرمان نگه دارید.

کنترل گوشی اندرویدی از روی چهره
کنترل گوشی از روی چهره

این یک روش عالی برای کسانی است که به دنبال کنترل گوشی اندروید بدون اتکا به دستورات صوتی هستند ، و لازم نیست منتظر رسیدن اندروید ۱۲ باشید و می توانید همین الان برای آزمایش این ویژگی ، APK ( فایل نصبی ) آخرین نسخه بتا برنامه Accessibility Suite را برای اندروید ۱۱ از APK Mirror دریافت کنید . کنترل گوشی با چهره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *