اشتراک گذاری VPN در اندروید

آموزش تصویری اشتراک گذاری VPN اندروید به اندروید ،آیفون ،ویندوز و مک

آموزش تصویری اشتراک گذاری VPN اندروید به اندروید ،آیفون ،ویندوز و مک

در صورتی که شما در گوشی اندرویدی خود VPN داشته باشید، میتوانید به راحتی آن را با سایر دستگاه های خود مانند گوشی اندرویدی دیگر، آیفون، ویندوز و یا مک به اشتراک بگذارید. اینگونه در دستگاه دوم نیز میتوانید از VPN استفاده کنید. در این مطلب از چوبین به آموزش اشتراک گذاری VPN اندروید به اندروید ،آیفون ،ویندوز و مک میپردازیم.

آموزش اشتراک VPN گوشی با گوشی دیگر ، کامپیوتر ، آیفون و..

به دلایل مختلفی ممکن است شما نیاز داشته باشید تا VPN گوشی اندرویدی خود را با سایر دستگاه ها به اشتراک بگذارید. در این صورت شما میتوانید با نصب برنامه و روشن کردن هات اسپات گوشی اندرویدی خود VPN را به اشتراک بگذارید و در سایر دستگاه ها از VPN استفاده کنید. در ادامه نحوه اشتراک VPN از طریق Hotspot را بررسی میکنیم.

دانلود نرم افزار اندرویدی هک اینستاگرام

نحوه اشتراک گذاری VPN در گوشی با Every proxy

قبل از هر کاری برای اشتراک گذاری وی پی ان در اندروید از طریق برنامه Every proxy، باید شماره Host و Port وی پی انی خود را پیدا کنید. برای این کار ابتدا Every Proxy را دانلود و نصب کنید. وارد برنامه VPN خود شوید و آن را فعال کنید. سپس به برنامه Every Proxy بازگردید و گزینه HTTP/HTTPS را فعال کنید. شماره های Host و Port را یادداشت کنید.

"

سپس تنظمیات سریع گوشی را با کشیدن انگشت از بالای صفحه به سمت پایین باز کنید. روی Mobile hotspot ضربه بزنید تا فعال شود. همچنین به جای تنظمیات سریع میتوانید مسیر Settings > Connections > Mobile Hotspot and Tethering را طی کنید و هات اسپات گوشی اندرویدی خود را فعال کنید.

<yoastmark class=

مطالب بیشتر:
آموزش تصویری ساخت کانال یوتیوب

اشتراک گذاری وی پی ان اندروید با گوشی اندرویدی دیگر

پس از تنظیم کردن هات اسپات گوشی خود در گوشی دوم، Settings را باز کنید. وارد بخش Connections شوید. سپس روی Wi-Fi ضربه بزنید و آن را فعال کنید. در لیست وای فای نام هات اسپات مورد نظر را پیدا کنید و آن را انتخاب کنید.

<yoastmark class=

در قسمت Password، پسورد وای فای را وارد کنید. روی Advanced ضربه بزنید. در منو Advanced گزینه Proxy را انتخاب کنید و از منو باز شده Manual را انتخاب کنید. سپس در بخش Proxy host name شماره Host که در قسمت قبل یادداشت کردید را وارد کنید. در قسمت Proxy port نیز شماره Port را تایپ کنید.

<yoastmark class=

نحوه اشتراک گذاری VPN اندروید به آیفون

در صورتی که از گوشی iOS استفاده میکنید برای اشتراک گذاری VPN از اندروید به آیفون Settings گوشی آیفون را باز کنید. وارد بخش Wi-Fi شوید. وای فای خود را روشن کنید و نام هات اسپات گوشی خود را انتخاب کنید. سپس، صفحه را به سمت پاییت بکشید و روی Configure Proxy ضربه بزنید.

<yoastmark class=

حالا گزینه Manual را فعال کنید. سپس شماره های Host و Port را در قسمت های مختص به آن وارد کنید. در آخر برای اشتراک گذاری VPN اندروید با هات اسپات روی Save ضربه بزنید.

<yoastmark class=

مطالب بیشتر:
۱۸ قابلیت مخفی و ترفندهای واتساپ که نمی‌دانستید

نحوه اشتراک VPN گوشی با کامپیوتر

برای اشتراک گذاری VPN اندروید با ویندوز  پس از اتصال به هات اسپات اندروید در بخش وای فای در بخش جست جو ویندوز کلمه Proxy را تایپ کنید. سپس روی Change proxy settings در بخش نتایج کلیک کنید.

<yoastmark class=

سپس در پایین بخش Manual proxy setup، گزینه Use a proxy server را فعال کنید. اکنون میتوانید برای اشتراک گذاری VPN اندروید به کامپیوتر شماره Host و Port را وارد کنید.

<yoastmark class=

اشتراک گذاری VPN در اندروید با مک

برایاشتراک گذاری VPN موبایل در مک پس از اتصال به شبکه هات اسپات اندروید، روی لوگو اپل در مک کلیک کنید. از منو باز شده System Preferences را انتخاب کنید.

<yoastmark class=

روی Network کلیک کنید.

<yoastmark class=

نام وای فای مورد نظر را پیدا کنید و آن را انتخاب کنید. سپس در پایین صفحه روی …Advanced کلیک کنید.

<yoastmark class=

از طریق منو بالا وارد تب Proxies شوید. زیر منو Select a protocol to configure تیک گزینه Web Proxy (HTTP) را بزنید. شماره هاست و پورت یادداشت شده را وارد کنید.

<yoastmark class=

اکنون تیک گزینهSecure Web Proxy (HTTPS) را بزنید. مجددا شماره هاست و پورت را وارد کنید.

<yoastmark class=

در آخر برای اشتراک گذاری وی پی ان روی OK و بعد Apply کلیک کنید.

<yoastmark class=

موفق باشید.

https://choobinggroup.ir/product/%d9%87%da%a9-%d8%a7%d9%86%d8%af%d8%b1%d9%88%db%8c%d8%af-%d8 %a8%d8%a7-%da%a9%d8%a7%d9%84%db%8c-%d9%84%db%8c%d9%86%d9%88%da%a9%d8%b3-0 -%d8%aa%d8%b6%d9%85%db%8c%d9%86%db%8c/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *