حذف کامل اکانت تلگرام

دیلیت اکانت تلگرام

دیلیت اکانت و حذف کامل اکانت تلگرام

مطمئنا” شما هم یکی از 40 میلیون کاربری هستید، که از پیامرسان محبوب تلگرام استفاده می کنند. گاهی اوقات به هر دلیلی می خواهید، اکانت تلگرام خودتونو دیلیت کنید و مجددا” یک اکانت بسازید. امروز به شما روش دیلیت اکانت و حذف کامل اکانت تلگرام رو در 4 مرحله آموزش می دهیم.

مرحله اول: وارد سایت رسمی تلگرام شوید

همانطور که می دانید، در داخل نرم افزار تلگرام گزینه ای بعنوان دیلیت اکانت وجود ندارد و شما برای اینکار حتما” باید وارد سایت رسمی تلگرام شوید. البته با توجه به فیل_تر بودن تلگرام بایستی با فیل_ترشکن وارد سایت شوید.
پس از وارد شدن به صفحه مربوطه، صفحه ای برای شما باز می شود مطابق تصویر زیر، که شما باید شماره موبایل خود را وارد کنید و دکمه next را کلیک کنید.
نکته: شماره موبایل می بایست، مطابق تصویر بدون 0 و بصورت 98+ باشد.

حذف تلگرام

مرحله دوم: دریافت رمز و وارد کردن آن در سایت

در این مرحله برای شما یک پیام حاوی  کد حذف اکانت در تلگرامتون ارسال می شود، شما باید کد دریافتی را، مطابق تصویر در قسمت confirmation cod داخل سایت وارد کنید و دکمه sign in را کلیک کنید.

حذف تلگرام
نکته:
1- به کوچک و بزرگ بودن حروف دقت کنید. برای اینکه اشتباه نکنید بهتر است، کد را کپی کنید.
2- پس از وارد کردن شماره خود در سایت، کد به نرم افزار تلگرامتون در گوشی موبایلتون ارسال می شود.

حذف تلگرام

مرحله سوم: پیام تو ور خدا نرو!!!

پس از کلیک کردن بر روی دکمه sign in وارد صفحه ای می شوید، که تلگرام دلیل دیلیت اکانت شما را می پرسد. جواب دادن به این سوال اجباری نیست و شما می توانید مطابق تصویر زیر بر روی دکمه Done کلیک کنید تا به مرحله بعد بروید.

حذف اکانت تلگرام

مرحله چهارم و آخر: اطمینان از حذف اکانت

در این مرحله، تلگرام مجددا” از شما خواهش می کند که اکانت خود را حذف نکنید و از شما می پرسد، که آیا از دیلیت اکانت و حذف کامل اکانت خود مطمئن هستید، که شما مطابق تصویر زیر بر روی yes, delete my account کلیک می کنید و کار تمام است.

پیشنهاد ما:
ارسال اس ام اس رایگان و ناشناس

حذف اکانت تلگرام

در این مرحله یک پیام سبز رنگ مطابق تصویر زیر برای شما نمایش داده می شود که تلگرام اعلام می کند اکانت شما به طور کامل حذف شده ولی خواهشا” زود برگرد.

حذف تلگرام

نکاتی مهم در مورد دیلیت اکانت و حذف کامل اکانت تلگرام:

1- اگر در یک مدت زمان کوتاهی مثلا” 2 روز، بیش از 3 بار اکانت خود را دیلیت کنید، تلگرام شماره شما را جریمه می کند و تا 3 هفته قادر به ثبت نام در تلگرام با این شماره نیستید.
2- اگر به صورت اتفاقی پیام دیلیت اکانت به تلگرامتون ازسال شد، بهتره اونو بیخیال بشید چون ممکنه فردی به اشتباه شماره شما رو وارد کرده باشه.

موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *