افزایش فروش در اینستاگرام

صفر تا صد افزایش فروش در اینستاگرام

آموزش صفر تا صد افزایش فروش در اینستاگرام

اینستاگرام در حال حاضر محبوب ترین شبکه اجتماعی در کشور ماست که خیلی ها در آن فعالیت می کنند. منظور از خیلی ها همه قشر از افراد جامعه را در بر می گیرد. همین موضوع هم باعث این شده که اینستاگرام به محلی مناسب برای کسب درآمد برای خیلی ها تبدیل شود. از افراد معروف اینستاگرامی گرفته تا خانم های خانه داری که هیچ سرمایه ای برای کسب و کارشان نپرداخته اند هم می توانند کسب درآمد از اینستاگرام را تجربه کنند. در این پست به بیان روش های افزایش فروش در اینستاگرام میپردازیم.

افزایش فروش در اینستاگرام

راهکارهای افزایش فروش در اینستاگرام:      فالوور واقعی اینستاگرام

۱-حساب کاربری تجاری بسازید

اگر یک حساب معمولی دارید ان را تبدیل به حساب تجاری کنید.

 • با این کار نه تنها می توانید علاقه مندان به کسب و کار خود را اندازه گیری کنید.
 • بلکه می توانید پستهایی که کاربران دوست دارند را مشاهده کنید.

افزایش فروش در اینستاگرام

برای مثال:

با این تبدیل شما می توانید ادرس اینترنتی مستقیم را در استوری خود قرار دهید تا کاربران به سمت ان هدایت شوند. حدود ۱۵ تا ۲۰ درصد بازدیدکنندگان استوری را با لینک مستقیم در استوری به سمت کسب و کار خود بکشانید.
با این ویژگی جذاب می توانید مشتریان بالقوه زیادی را به سمت کسب و کار خود جذب کنید و افزایش فروش در اینستاگرام را تجربه کنید. فراموش نکنید هر چند همه از این ویژگی اگاه نیستند ولی گاهی اوقات فراخوان به یک عمل می تواند کاربران را مشتاق به خرید کند.

۲-یک پیوند در بخش بیوگرافی اضافه کنید

 • نه تنها پست شما نیاز به یک تصویر خیره کننده دارد.
 • بلکه باید یک راه ارتباطی و هدایت کاربران به ادرس را در اطلاعت پروفایل خود قرار دهید.

اگر می خواهید نرخ تبدیل شما افزایش پیدا کند به کاربران بگویید کجا می روید و چکار می کنیداجازه ی حدس زدن به انها ندهید. اینستاگرام اجازه ی قرار دادن لینک در پست های خود را نمی دهد به جز در استوری حساب تجاری شما این کار امکان پذیر است. اما این به این معنا نیست که نمی توانیم با مردم ارتباط برقرار کنیم. شما با یاداوری در پستهای خود کاربران را به لینک موجود در قسمت بیو(پروفایل) خودتان هدایت کنید.

۳- از اینستاگرام مارکتینگ زنده استفاده کنید

 • اینستاگرام مارکتینگ زنده(لایو) یک استراتژی عالی برای افزایش فروش در اینستاگرام برای شما است.
 • به جای ارسال یک عکس از محصول خود در اینستاگرام می توانید از لایو اینستاگرام برای نشان دادن محصول خود استفاده کنید.
 • با این کار شما این اطمینان و اعتماد را به کاربران خود می دهید که این چیزی است که به دستشان می رسد.
 • با استفاده از لایو کاربران می توانند به طور زنده سوالاتشان را از شما بپرسند و جوابشان را دریافت کنند.
 • اینکار به برندسازی شما هم کمک می کند و احتمال خرید در کاربران بالا می رود.

افزایش فروش در اینستاگرام

۴- نحوه بازاریابی اینستاگرام با اجرای بازدید های تبلیغاتی 

بسیاری از کسب و کارها از این فرصت استفاده می کنند که کاربرانی که سایت را بازدید و بدون خرید ان را ترک کرده اند. معمولا این مشتریان بالقوه برای همیشه از دست خواهند رفت اما شما با تبلیغ در اینستاگرام و متقاعد سازی انها می توانید دوباره انها را بازگردانید. بازاریابی اینستاگرام نه تنها بازار خود را حفظ می کند بلکه شما می توانید در زمان خاص تبلیغات خاصی را به کاربران نشان دهید.
برای مثال:
اگر کاربری در وبسایت شما کفشی ا مشاهده می کند و خریدی انجام نداد به او پیشنهاد عضویت در پیج اینستاگرام خود را بدهید. با این روش انها را مجددا می توانید به خرید از سایت با شرایط دیگری دعوت کنید.

۵- فروش بهتر در اینستاگرام با اشتراک محتوای تولید شده کاربران

تکنیکی عالی برای پیوستن به نفوزگران(افراد معروف) و افزایش فروش بهتر در اینستاگرام است. اما اگر شما می خواهید یک استراتژی کاملا اثبات شده ی اجتماعی برای افزایش فروش خود استفاده کنید محتوای تولید شده توسط کاربران را به اشتراک بزارید.

افزایش فروش در اینستاگرام

برای مثال:

بعضی از پیج هایی را مشاهده کرده اید که به کاربران خود می گویند از هر چیزی که مدنظرشان است عکس بگیرند و برای پیج بفرستند تا به اشتراک گذاشته شود. زمانی که تصاویر را از مشتریان راضی خود به اشتراک می گذارید کاربران دیگر که قبلا کنجکاو و یا تردید داشته اند. بعد از دیدن تصاویر محصولات شما انها ترغیب به خرید مخصول شما می شوند. به عنوان جایزه عنوان انها را به همراه عکسی که می فرستند اضاف کنید با این کار اعتباری به انها داده اید.

۶- استفاده از تمام ویژگی های استوری اینستاگرام

در بخش استوری امکانات فراوانی وجود دارد که توسط این شبکه ی اجتماعی روز به روز در حال گسترش است . امکاناتی مانند:نظرسنجی،ارسال پاسخ،قرار دادن شکلک ها و المانهای مختلف و …. با این کار شما با کابرانتان بیشتر تعامل می کنید و ویدئوها و تصاویر استوری شما بیشتر دیده می شود.

۷- استفاده از هشتگ ها را فراموش نکنید

 • هشتگ ها می توانند به فراگیر شده محتوای شما و افزایش فروش شما در اینستاگرام کمک بسیار زیادی کنند.
 • از هشتگ های مرتبط با هر پست استفاده کنید.
 • در استفاده از هشتگ در یک پست زیاده روی نکنید و حداکثر ۳ تا ۵ هشتگ را به کار ببرید.
 • هشتگ های با استفاده ی متوسط را هدف قرار بدهید و از هشتگ هایی که خیلی پستی با انها منتشر نشده بپرهیزید.
 • سعی کنید برای خود هشتگی بسازید این هشتگ می تواند نام برند شما و یا نام محصولی از برند شما باشد.
 • از قابلیت جدید اینستاگرام که استفاده از هشتگ در قسمت توضیحات بیو می باشد با این کار دیگران شما را راحت تر پیدا می کنند.

افزایش لایک در اینستاگرام

۸-جذب مشتری در اینستاگرام با تصاویر جذاب:

این رسانه اجتماعی یک ابزار بصری است پس برای جذب مشتری در اینستاگرام ابتدا باید تصاویر با کیفیت بالا ارسال کنید.در حالت ایده ال تصاویر شما باید خلاق و چشم نواز باشند و بتوانند رواج دهنده ی محصولات شما باشند. زمانی که مشتریان نمایه ی شما را می بینند باید بلافاصله برند خود(شما) را شناسایی کنند. در تصویر زیر مثالی از صفحه ی اینستاگرام فروشگاه های  walmart را مشاهده می کنید.

مطمئن شوید هر تصویری که ارسال می کنید با برند تجاری شما ترکیب شده باشد. درست است که تصاویر اصلی همیشه بهترین هستند اما می توانید از تصاویر به اشتراک گذاشته شده در وبسایتهایی که حق امتیاز قرار نمی دهند استفاده کنید. به یاد داشته باشید ارایه ی تصویری از نام تجاری شما عالی باشد زیرا برخی از مشتریان اولین تجربه ی اشنایی با شما را دارند.

۹- پیشنهادات تخفیف یا مسابقه با جوائز:

ارائه ی تخفیف یا پیشنهادات یکی از بهترین راه های افزایش فروش در اینستاگرام است. این یک روش به صرفه برای تبلیغ محصولات در اینستاگرام است. با این کار می توانید مخاطبان خود را افزایش دهید چرا که انها با دوستان خودشان به اشتراک می گذارند. ارائه پیشنهادات تخفیف باعث مشارکت شما با کاربرانتان می شود زیرا انها را با مطالب خود در اینستاگرام درگیر می کنید. مشتریان شما نه تنها از شما خرید می کنند بلکه محصولات شما را هم تبلیغ می کنند برای این نوع مشتریان می توانید جوائزی را درنظر بگیرید.

افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

۱۰-ارائه پیشنهادات تخفیف دار تنها در اینستاگرام

فرقی نمی کند شما ۱۰۰۰ فالور یا ۱۰۰۰۰ یا ۱۰۰ هزار فالور داشته باشید. برای اینکه فالور های خود را به خرید ترغیب کنید باید یک پیشنهاد تخفیف دار محصولات خودتان تنها در اینستاگرام اطلاع رسانی کنید.

در ادامه اعلام کنید این تخفیف تنها مخصوص کاربران اینستاگرام هست با این کار آنها حس خاص بودن پیدا می کنند و خیلی راحت تر از شما خرید می کنند.

اینستاگرام

۱۱-آموزش دهید و بیشتر بفروشید

سعی کنید محتوای انحصاری تولید کنید و محوریت این محتوا آموزش به کاربران باشد این محتوای آموزشی طوری باشد تا نیاز کاربران را رفع کند در اسنصورت کاربران به شما اعتماد بیشتری میکنند. بعد از اعتماد مشتریان شما خودتان را در آن حرفه متخصص نشان می دهید و کاربران به راحتی از محصولات یا خدمات شما استفاده می کنند.

برای مثال:

اگر در زمینه ی افزایش فروش در اینستاگرام محصول یا خدماتی دارید می توانید آموزشها یا اخبار کاربردی و کوتاهی را به صورت ویدئو یا تصویر در اینستاگرام منتشر کنید.

نتیجه گیری:

شبکه ی اجتماعی اینستاگرام بستر مناسبی برای بسیاری از کسب و کارها است و هر شخص یا سازمانی باید از ان استفاده کند با استفده از راهکارهای افزایش فروش در اینستاگرام می توانید کسب و کار خود را رشد بدهید پس در نتیجه همین امروز فعالیت در این شبکه ی اجتماعی را شروع کنید.

پیشنهاد ما:
باز کردن قفل صفحه در گوشی های اندروید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.